Estebien | Estetik Merkezi | Bakırköy Güzellik Merkezi

Beklentilerinizin Bir Adım İlerisi...

Nisan 2016 dan bu yana sektörde ki 15 yıllık tecrübemizi Este Bien adı altında sizinle paylaşmaya başladık. Kişisel bakım günümüzde; her alanda kişinin kabul edilebilirliğinin ve öne çıkmasının en büyük artısı olarak kabul ediliyor. Bizler de konularında eğitimli ve deneyimli kadromuz ile kişisel bakımda her türlü ihtiyacınızda size hizmet veriyoruz.

Çalışma Şeklimiz ve Aldığımız Sonuçlarla Fark Yaratıyoruz !

Özel hayatınıza saygılıyız. Bu sebeple randevu saatleriniz konusunda son derece hassasız. Önce sizi dinliyor istediğiniz değişimleri tespit ediyoruz. Çözüme yönelik protokolleri hazırlıyor, eğitimli ve deneyimli ekibimizle uyguluyoruz. Sonuçları takip ediyor, böylece kısa sürede en etkili sonucu alıyoruz.

250Cilt Bakımı
500Leke Tedavisi
15Masaj
40Mezoterapi

Estetik & Güzellik

1. Vizyonumuz
Vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede güzellik hizmeti sunmak. Gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, güzellik sektörüne katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmak.
2. Misyonumuz
Güzellik sektörü ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip ederek, teknolojik, yenilik ve gelişmeden müşterileri faydalandırmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek. Müşterilerin ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede güzellik hizmeti sunmak.