Estebien | Estetik Merkezi | Bakırköy Güzellik Merkezi

Antiaging Uygulamaları

Günümüz teknolojisiyle üst seviyelere çıkan antiaging bakım ve uygulamaları; lifting, kırışıklık giderme ve bakımı, yüzdeki sarkmaların toparlanması, boyun çizgilerinin giderilmesi gibi bir çok alanda yüzünüzü güldürüyor. Essi Güzellik ve Estetik şubelerinde monopolar radyofrekans, unipolar radyofrekans, bipolar radyofrekans gibi teknolojilerle gençleşme bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Coax ile Yüz Ütüleme Uygulaması

Yüz, boyun ve dekolte bölgesine belirli frekans aralığında deri altı ısısı veren Coax ile yüz ütüleme, son dönemde oldukça popüler. İnce ve orta derece kırışıklarda tercih edilen bu yöntem, ciltteki kolajen sentezini arttırarak gençleşme etkisinin kalıcı olmasını sağlıyor. Coax ile yüz ütülemede lifting etkisi sağlanarak on yaşa kadar genç görülebilirsiniz.

Dermaroller ve Dermapen

Dermaroller ve dermapen yönteminde cilde zarar verilmeden gözeneklerin içinde bulunan mikro kanalların açılması hedeflenir. Çok sayıda iğnesi olan bu aletlerle dermis tabakasına ulaşılabilir. Cildin %3 olan geçirgenliği bu yöntemle artırılır ve ampül ile konstantre serumlarla desteklenir. Böylece cildin kendini tamir etme mekanizması uyarılarak kolajen ve elastin üretimi çoğaltılır.